ZMATKY KOLEM sKARET POKRAČUJÍ. BLÍŽÍME S K SYSTÉMU OTROCTVÍ.

06.12.2012 21:44

Výměnou ministra na ministerstvu práce a sociálních věcí, stejně jako tomu bývá i na jiných ministerstvech, se řešení nenajde a ani najít nemůže. Vypadá to spíš tak, že každý nový ministr je ještě horší, než ten předchozí. S-karty nebyly vytvořeny ve prospěch lidí. Slouží k pošlapání lidské důstojnosti, ovládání lidí, dá se říci, že i k jejich šikanování. Karty lze uzpůsobit tak, aby se s nimi dalo nakupovat jen v určitých obchodech a jen určité zboží. Jaké zboží budou rozhodovat jiní. Může být předražené, nebo nekvalitní, či obojí. Z účtu sKarty nejde přeposlat hotovost na jiný účet. Musí se používat jen platba kartou. Snižování dávek se může velmi snadno provádět i individuálně. Platby u lékaře a jinde bude možné provádět i bez souhlasu dotyčného. Je to blízké dokonalému systému otroctví.

Ruku v ruce s tím jde další tunel na sociální dávky: druhý a další „pilíře“ pro důchodovou reformu. Nikdy v minulosti stát s penězi, vybranými z daní na důchody nepodnikal. Prostě proto, že vždy šlo o tzv. průběžný systém, při kterém se téměř veškeré vybrané peníze po odečtení nákladů na administrativu ihned rozdělily a vyplatily důchodcům. V současné době se má část těchto peněz uložit k soukromým bankám, které se budou snažit s těmito penězi podnikat a „zhodnocovat“ je. Dobře každý ví, jak si vedou finanční trhy ve vztahu ke klientům. Nebo jak snadno může soukromá banka s penězi podnikat mnohem více jen ve svůj osobní prospěch.

Krom toho musíme penězům vrátit funkci, pro kterou vznikly. Vznikly jako prostředek směny. Až mnohem později se z peněz stalo zboží. Vznikly úroky, finanční spekulace a tím se objevila inflace. Existuje velmi podrobně zpracovaný ekonomický systém bezúročné ekonomiky, tzv. Schlimbachova reforma. Zavedením tohoto ekonomického systému lze v krátké době nejen splatit státní dluh, ale společně se změnou volebního systému zcela změnit naši zemi v prosperující stát.

Miroslav Gaydoš

—————

Zpět


Kontakt

ADMIN webu

P R A H A

tel.: neuveden