SKDE VYZÝVÁ NÁROD K VELKÉ MANIFESTACI na HRADČANSKÉM nám. u sochy TGM V SOBOTU 15. ČERVNA.

14.06.2013 10:00
Žádáme vytvoření vlády NÁRODNÍ ZÁCHRANY, která vrátí zemi do souručenství demokratických zemí a přetne drápy současné mafie. Chceme vládu, která by jednala dle ústavy, práva a zákonů a převzala odpovědnost za dění v této zemi do svých rukou s tím, že by připravila NOVÉ (SKUTEČNÉ) VOLBY dle návrhu SKDE, to znamená, že se budou volit OBČANÉ z místa bydliště, tedy budou se volit lidé pro svou moudrost, kteří získají důvěru. Tím se přetnou pařáty mafii, která nastrkuje své lidi jako figurky v politických stranách nebo jako samostatné kandidáty. 
 
Prohlášení Zdeňka PONERTA
 
SKDE vyhodnotila včerejší a dnešní události a došli jsme k závěru, že je naší OBČANSKOU POVINNOSTÍ vyjádřit veřejnou podporu POLICII ČR!! A proto jsme nastrojili nás mobilní petiční stánek a vyrážíme na PRAHU!!!
 
Jedeme před úřad vlády a budeme i nadále objíždět Prahu a vyzývat lidi k jednotnému postupu!!!
 
NAŠÍM CÍLEM JSOU NOVÉ VOLBY DLE ČL. 21. LZPS KDE OBČAN MÁ PRÁVO PODÍLET SE NA SPRÁVĚ VĚCÍCH VEŘEJNÝCH PŘÍMO NEBO SVOBODNOU VOLBOU SVÝCH ZÁSTUPCŮ!
 
Naše chvíle přichází, a jsme na ni připraveni, víme co chceme a víme, co chtějí lidé, již nás není možné zastavit jsme tady a jedeme na PRAHU A OSVOBODÍME JAK ÚŘAD VLÁDY TAK PRAŽSKÝ HRAD!!!
 
Za www.sk-de.cz Zdeněk Ponert .
 
Sledujte naše stránky a buďte v kontaktu, budou i videa a budeme aktualizovat další zprávy.
 
 
VIDEO z 13.6.2013 místo - BUDOVA VLÁDY: 

—————

Zpět


Kontakt

ADMIN webu

P R A H A

tel.: neuveden