PROHLÁŠENÍ SKDE před akcí 7.4 2013.

10.04.2013 11:26

Dne 7. 4. 2013 se má uskutečnit na Václavském náměstí demonstrace pod vedením konfidenta a spolupracovníka s režimem pana POPELKY. Tato "demonstrace" bude za účasti mnoha kapel a velkého humbuku. Má zde být také instalována dokonce i velkoplošná obrazovka.

Vše má moderovat pan POMEJE.

V současnosti se připravují letadla s rozhozem letáků nad územím ČR s výzvou k účasti na této "demonstraci". Do Prahy mají být vypraveny zvláštní vlaky s lidmi.

To vše s tím, že zde v Praze bude demonstrováno proti vládě a proti kmotrům s požadavkem, aby odešli z politického dění.

Pan Popelka se již jednou projevil jako křivák, když zradil myšlenky, které nesla a nese ve svém programu SKUTEČNÁ DEMOKRACIE (SKDE) a které jednoznačně ukazují na to, co je třeba udělat. Tyto myšlenky jsme vnesli do seskupení, které se nazývalo NÁRODNÍ RADA. Toto uskupení pan Popelka zradil, opustil a kolaboroval s režimem. Dne 15. 3. 2012 na naší výzvu, tedy na výzvu Skutečné demokracie se na Václavském náměstí sešlo více jak 20 000 lidí, kteří následně v pochodu odešli před ČT, kde požadovali přímý vstup do vysílání a odvysílání pravdivých informací o dění v naší zemi a ukončení lživých a nepravdivých zpráv, kterých je ČT plna. Nikdo z nás nebyl do vysílání tehdy puštěn, s výjimkou zmíněného kolaboranta Popelky. Že tam plácal nesmysly a zamotával se do odpovědí, mohli vidět všichni diváci televize.

Všude se mluvilo jen o HV a Popelkovi. Nikde a nikdo nezveřejnil a neřekl pravdu o těchto událostech a nesmírném úsilí SKDE se svoláním demonstrace.

Jsme to my, kdo nese hlavní tíhu odporu vůči zkorumpovanému režimu, kterému dle posledních výzkumů nedůvěřuje 95% obyvatelstva.

Je jasné, že tento šmejd, který stojí v našem čele je zločinný. Není ale hloupý. Proto se snaží vzbudit dojem, že tu je síla, která je k němu v opozici a snaží se zavést snahu lidí po nápravě do slepé uličky.

Všechno to jsou jen kecy.

Nikdo z nich, tedy z vedení, se moci dobrovolně nevzdá. Je to možné učinit jen pod tlakem lidí tak, jak to navrhuje SKUTEČNÁ DEMOKRACIE (SKDE). Proto jsou zde ony zmíněné pokusy o "demonstrace", které mají odvrátit lidi od skutečného vzdoru.

Vážení přátelé.

Chodí nám e-maily od popelkovců, kde tito konfidenti škemrají, abychom se tohoto setkání neúčastnili. Důvod je jasný. Mají z nás STRACH. Mají strach z našich myšlenek. My nechceme jen výměnu panáků ve vládě. My chceme skutečnou změnu a následně ustanovení takového systému, který by byl opravdu skutečnou, tedy opravdovou demokracií.

Vážení.

My se tohoto setkání zúčastníme s naším petičním stánkem. Na víc nemáme. Nás nepodporují tajné vládní fondy, my nemáme na kapely na POMEJE a ani na letadla, která by rozhazovala naše letáky. My máme otevřená srdce a prázdné ruce. My máme myšlenky, kterých se prohnilý režim bojí a obává. Naši lidé jsou zatýkáni, biti a tlučeni těžkooděnci prakticky na každé naší demonstraci. Jsme neozbrojení a nebráníme se, a přesto jsou naši lidé mnohdy zmláceni do takové míry, že musí být ošetřeni dokonce až v nemocnici (Cach).

Lidé, nenechte se zmást lží a propagandou zrádců. Ano, přijďte na tuto demonstraci a vyžeňte tyto konfidenty. Postavte se jako jeden muž za PRAVDU, za myšlenky, které jsou myšlenkami slušných lidí, postavte se na stranu SKDE, protože jedině tak se pak budete moci podívat do očí těch, koho máte rádi a s kým žijete.

My tam budeme a budeme hlásat PRAVDU. Je na vás lidech, abyste se postavili na stranu PRÁVA A SPRAVEDNOSTI. Na stranu, která smete tyto pomahače i s jejich pány do propasti dějin.

Je na čase zvednou hlavu a říci

UŽ TOHO BYLO DOST!

Kolektiv SKDE

Příhodné VIDEO:

http://www.stream.cz/uservideo/803074-vestec-ivan-pisen-lidlbikhorn


 

—————

Zpět


Kontakt

ADMIN webu

P R A H A

tel.: neuveden