MLUVČÍ SKDE NA HRADČANSKÉM NÁMĚSTÍ při inauguraci prezidenta

09.04.2013 22:59

09.03.2013 22:14

VIDEO Z UVEDENÉ AKCE:

 

www.youtube.com/watch?v=b0G4SLPdH3w

 

Dne 8.3. byli naši mluvčí přítomni na Hradčanském náměstí při inauguraci prezidenta. Bylo jim znemožněno postavit petiční stánek SKUTEČNÉ DEMOKRACIE a tak na náměstí sbírali podpisy při té příležitosti bez petičního stánku. Zároveň chtěli předat prezidentovi návrh Volebního zákona podle SKDE, jelikož při své předvolební kampani sliboval změny v tlaku na politický systém. Předání nebylo možné, protože policie znemožnila jakékoliv přiblížení se k osobě prezidenta několika kordony oděných i civilních policistů. Proto naši mluvčí rozmlouvali s lidmi, kteří se přišli na inauguraci podívat. Naše myšlenky byly přijímány kolemstojícími s pozitivním ohlasem. Lidé vyslovovali uznání, že tu někdo takové myšlenky předkládá.

Závěr byl opět groteskní, protože policie vyzvala pana Cacha, aby odjel s nedaleko zaparkovaným ozvučeným petičním stánkem, ale zároveň mu před i za auto postavili policejní auto. Pan Cach s panem Ponertem šli hledat policisty za to odpovědné. Mezitím policejní auta odjela a na auto byla nasazena "botička“. Vše je zachyceno na fotografiích a videích, která zveřejníme co nejdříve.

Po položení věnců prezidentem u pomníku prvního Československého prezidenta T.G. Masaryka zazpíval přítomný sbor hymnu České Republiky. Přítomní občané ji sami spontánně doplnili o část Slovenskou. Zazněla tedy Československá hymna.

Děkujeme všem příznivcům myšlenek SKDE, kteří nás přišli na místo osobně podpořit. Podle videí bude vidět, že nás bylo už více.

—————

Zpět


Kontakt

ADMIN webu

P R A H A

tel.: neuveden