Miloš Cach nejen o soudu v Praze.

22.03.2013 18:09

NEJSME DIKTÁTOŘI .

S LÁSKOU OTEVÍRÁME LIDEM OČI A NABÍZÍEM JIM CESTU POZNÁNÍ…VĚŘÍME A VIDÍM TO KAŽDÝ DEN NA ULICI S OZVUČENÝM AUTEM, ŽE LIDÉ HLEDAJÍ CESTU JAK DÁLE, ROZEZNÁVAJÍ, A AŽ NÁS POZNAJÍ TAK POCHOPÍ, PŘIJMOU A NAPLNÍ. VĚŘÍME V LIDSKÉ DOBRO, ZLO NÁS UČÍ MYSLET A CHTÍT DOBRÉ.
Lidé, potomci božích Bojovníků, HRDÍ OSVOBODITELÉ na prahu nové doby SKTEČNÉ DEMOKRACIE.
Každý z nás je kouskem jednoty vědomí, každý z nás je kapkou řeky změny. Jedna kapka nikdy přehradu nerozbije, ale deset tisíc kapek má obrovskou šanci. Milión kapek bude třást celým světem. JE TO NA KAŽDÉM Z NÁS.
 

Něco o soudu za „skok na auto“ a zamyšlení nad tím, proč jsme a jaký smysl má práce člověka.

Mám za sebou další krok, KROK TENTOKRÁT NE NA ULICI, ALE u soudu za čin, který jsem neudělal schválně, ale přesto se stal a to skok na auto dne 17.11.2012 a tím jsem si tak trochu zkazil den. Den, na který jsme se moc těšili. Soud dopadl ve druhém stání dobře, bylo zrušeno mé trestní stíhání a pokud se státní zástupce neodvolá, tak vše bude řešeno v přestupkovém řízení a tak dáme MAGISTRÁTU PRAHY HODNĚ ZABRAT. Bude následovat prokazování a dokázání, že poškození dveří a další jsou smyšlené. Skok byl vyprovokován předešlým použitím el. obušku který mě jaksi nabil a asi trochu i zmátl...Ale to je život, vše je jak má být….Máme připraveno mnoho důkazů, které u soudu nebyly zveřejněny. Děkuji pí. soudkyni, že byla spravedlivá a že vzala v potaz naprosto mafiánské chování policie, která vše s tajnými v civilu vyprovokovala a byla velice dobře připravena, aby nás UMLČELA před příchodem více lidí. POLICIE věděla, že 21.4. při velké manifestaci odborů nás lidé chtěli bránit v počtu desetitisíc a tak raději utekli. Proto 17.11. začali náš petiční stánek likvidovat brzy, dokud na místě nebylo dost lidí. Jsem si jist, že i POLICIE toto čte a vyzývám lidi v POLICII, aby k nám přistupovali s úctou v tom, co děláme i pro jejich děti i je samotné. Vyzývám je, aby s Láskou šli k nám, tak jako my šíříme myšlenky a aby nemuseli lhát a mohli tak žít bez pocitu lži. PRAVDA ZVÍTĚZÍ A OSVOBOZUJE.

Lidé, díky Vám všem za přímou podporu v soudní síni, pomoc i energii, kterou mě dáváte na dálku, i za energii v penězích, které když můžete posíláte.

MYŠLENKY MUSÍ BÝT NAŠÍM VŮDCEM...MYŠLENKY JSOU JEDINÉ, CO ZAJISTÍ ZMĚNU K LEPŠÍMU...MYŠLENKY JSOU NESMRTELNÉ A NEZNIČITELNÉ. DOBRÉ MYŠLENKY LIDÉ POCHOPÍ A PŘIJMOU. PROTO JSME TAJENI. JEDNODUCHÉ A JASNÉ ŘEŠENÍ, TJ. VOLEBNÍ ZÁKON BEZ ORGANIZOVANÝCH SPOLKŮ S JEDNODUCHOU ODVOLATELNOSTÍ V RUKOU OBČANŮ, ZAJISTÍ STÁLOU UDRŽITELNOST A IMUNITU ZASTUPITELSKÉHO SYSTÉMU VŮČI VŠEM LOBBY A MAFIÍM, KTERÉ BY CHTĚLY LIDSTVO VYKOŘISŤOVAT, DRŽET V NEVĚDOMOSTI A TÍM NA SPOLEČENSTVÍ PARAZITOVAT.

Lidi i kdyby mne, ČI DALŠÍ AKTIVISTY, uvěznili, POŠPINILI, či se stalo cokoli jiného, musíte nadále šířit, že myšlenky jsou našim vůdcem a že OSVOBOZENÍ světa začne po ZMĚNĚNĚ VOLEBNÍHO ZÁKONA, který prosadíme mediální a Islandskou uliční poklidnou, ale pevnou a neústupnou cestou…CO UDĚLAJÍ S OBČANY, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZMĚNIT VOLEBNÍ ZÁKON TAK, JAK JIM UMOŽŇUJE A PRAVÍ ÚSTAVA?...TOHO SE BOJÍ. Našli jsme řešení a ACHILOVU PATU systému v požadavku, i docílení. Teď musíme jen nasbírat sílu, aby NEČAS byl odfouknut do kanálů, kam patří. Aby z řízení země zmizela mediálně politická soutěž stran. V Praze za touto myšlenkou stálo 10 000 lidí.

DNES jsem v TV viděl zmrzačené kravičky v autě, které mířilo na jatka. Bylo mě líto jejich utrpení. Tím, že musíme jíst mrtvé maso, hnijící a žijící ve stresu, tak takový proud negativní energie v mase dokáže vyvolat nemoci, aniž bychom maso opékali nad ohněm…MRTVÁ HMOTA!...Byl jsem zhnusen lidmi, kteří toto dokáží dělat aby přežili. I v Babišových potravinách je koňské maso z Itálie. Uvědomil jsem si, jak nesmyslná je honba lidí za majetkem. SOUTĚŽ, KTERÁ PŘINÁŠÍ JEN PODVODY A PROSAZENÍ SE. Honba za velkým domem se třemi televizemi a ferrari v garáži, postavením....... O to víc, co jsem viděl v TV, zmrzačené kravičky a jídlo s koňským masem, jsem si uvědomil, KDE TO ŽIJEME, KDO NÁS TO A KAM VEDE...JSOU ZISKY VÍC NEŽ ČLOVĚK, zdraví, duchovní hodnoty které nás dělí od ostatních živých tvorů, ale i ti umí žít ve společenství, na rozdíl od politických stran co nás vedou? ...ANO, DNES ANO! ČLOVĚK JE JEN ENERGIÍ MILIARDÁŘŮ A HŘÍČKOU HLOUPÝCH PODNIKATELŮ, CO KRADOU LIDEM ŽIVOTY a nevidí, že jsou součástí hry MONOPOLY… Hry se životy lidí a planetou svých dětí!
Uvědomil jsem si, jak nesmyslný je systém konkurence A SOUTĚŽENÍ. Systém plný ekonomických zájmů a zisku za každou cenu, vykořisťování, reklamních šílenství a udržení člověka na úrovni zvířecích pudů a hodnot, slintajícího při reklamě na lupínky plné rakovinných látek. Říkal jseem si, že je důležité, co nese naše cesta a to je vědomí lidí. Člověk a společenství by mělo být motivováno od nejvyšších pater řízení země a médii k učení se myslet, cítit a CTÍT hodnoty. Aby společenství byla OTEVŘENA CESTA POZNÁNÍ, že můžeme žít jinak, lépe, zdravěji. Žít v Pravdě a hrdě a přitom uživit sebe i naše děti, obhospodařovat planetu i ty, co už nepracují, ale jsou oporou v moudrosti. Je třeba znát a dávat lidem vědět, že je cesta, jak místo života ve stresu a strachu, nesmyslné soutěže a mediálních lží, žít v Pravdě. Užívat si života jak materiálně zdravě, tak duchovně zdravě se vzdělávat. Vždyť si řekněme jak by se člověk choval, kdyby byl na pustém ostrově? Chtěl by pracovat pro desetipatrový dům se třemi ložnicemi?...Budoval by snad duchovně zdravý člověk bazén a saunu, či další dům, či dvě auta? Rozléval by si po polích jed z továren? Ne, žil by skromně a zdravě materiálně. Měl by čas přemýšlet o životě a smyslu života a vedl by k tomu i své děti. Předal by zemi nezamořenou. Musíme snad na OSTROVĚ ZEMI mít tisíce bank a pojišťoven, konkurovat si a dělat čím dál za méně a žít více a více ve stresu z malé mzdy a drahých energií, potraviny jíst z nemocných a chcíplých týraných zvířat, vypěstovaných na masokostní moučce? JÁ TAK ŽÍT NECHCI! Co tedy dnes nutí člověka být materiálně bohatým a duchovně chudým? Snad výchova systému? = ANO! Také EGO, vkládané lidem, aby druhým UKÁZALI, ŽE JSOU LEPŠÍ. Jako VLK k VLKU NÁS UČÍ BÝT vůči druhým…ÚSPĚCH V ŽIVOTĚ MATERIÁLNÍM Z MNOHÝCH NADĚLAL DUCHOVNÍ MRZÁKY. ALE JE TO LÉČITELNÉ a i my jsme LÉK! NECHCME POSTY, SLÁVU, PENÍZE, MOC a přesto každý den bojujme pro druhé. Neseme jim LÉK, který ne všichni hned pochopí a přijmou. Ale i oni pochopí, jak byli slepí!

Člověk by neměl žít pro práci, ale pro naplnění života a stát se vědomou bytostí, ctící hodnoty. Práci dělat a chápat ne jako honbu za majetkem a ziskem, ale jako poctu existenci společenství. Jako nutnost pro existenci materiálního těla, zdravého, duchovně i hodnotově. Práce by měla být ctí každého. Aby společenství předalo svým dětem vztah k hodnotám. Beze strachu. V poslání předat tuto zemi zdravou svým dětem. „ NAŠI ZEMI MÁME PŮJČENOU OD NAŠICH DĚTÍ“ ŘÍKÁ MOJE MAMKA.

Víme že OD startu nového života, spolupráce, technologií, zdravých potravin a nové éry lidstva nás dělí jen a jen malá a nepatrná změna techniky VOLEBNÍHO ZÁKONA a DODRŽENÍ LISTINY ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD. Ale přitom tak obrovská ZMĚNA VOLEBNÍHO ZÁKONA, která nedovolí hned v prvním kole vstup sociopatů a hlupáků TOUŽÍCÍCH PO MOCI do řízení země. A VÍM, ŽE JAK TENTO volební zákon ožije, začne nová evoluce demokracie a lidstva po celé planetě.

Hezký den lidé a šiřte dobré zprávy, že je nalezen klíč a je třeba ho zvednout ze země. Čím více budeme šířit na čem je naše snaha založena, tím více jsme v bezpečí. Není to krásné? Je to opak soutěže. Zatímco politik si nechává vše pro sebe a rve se o popularitu v každé chvíli, tak my dáváme vše lidem a chceme, aby oni si vládli a my mohli být jen součástí.

Miloš Cach

—————

Zpět


Kontakt

ADMIN webu

P R A H A

tel.: neuveden