LIDÉ TÉTO ZEMĚ.

29.03.2012 21:01

LIDÉ TÉTO ZEMĚ.

Přeji VŠE DOBRÉ VŠEM.  Je třeba se zamyslet o smyslu života a trochu se pozastavit. Je BŘEZEN, za kamna vlezem. Lidi, makali jsme v zimě při -25, stáli jsme a podporovali Gorilu na Slovensku, při -25 jsme objížděli vesničky a vám všem jsme slíbili, že jsme proti všem politickým stranám a že víme, co chceme, že máme plán co poté. Základem toho plánu je 17 požadavků SKUTEČNÉ DEMOKRACIE. Je to kompletní kolečko, které má 17 zoubků a ty zapadnou do kola ohromného stroje, který vydává tolik úžasné energie. Tím strojem je samotné LIDSTVO.

Vím, že vy co jste nás slyšeli mluvit víte, že SKUTEČNÁ DEMOKRACIE je proti všem politickým stranám. Přišli jste na Václavák a slyšeli jste nás mluvit, tak vám vše co bylo potřeba říci, zaznělo i ve vašich duších. Víte, kdo jsme, a víte, co chceme.  Je třeba se zamyslet nad smyslem života. Jak chceme žít.  Proto se pozastavme a zamysleme se nad smyslem života, za naše sjednocení, za jasný cíl, za IDEOU. To je to, co nám chybělo v roce 1989!!! Svoboda nestačí!! Dnes víme,  jakou svobodu si představují politici, politické strany všech vlád. Nepokoje jsou všude na světě. Tam kde se těží diamanty, umírají lidé hlady, tam kde se těží ropa, se válčí. MAMON zachvátil a zatemnil lidem srdce a i jejich DUŠI! A to už věděli i Mayové a proto nám zde zanechali odkaz. Stojíme na prahu nového myšlení. ČLOVĚKA.

NEPOCHÁZÍME Z OPICE!

Opice odpadly od hlavní linie vývoje člověka a staly se jeho karikaturou. To ukazuje nejnovější výzkum, který je u nás zamlčován. Výzkumy došly již tak daleko, že jsou známy mnohé objevy, které mohou zcela zvrátit naše žití zde na planetě Zemi. Jen lobbisté a nedobří lidé je ukládají do šuplíků. Plně automatizovaným autům s prakticky nulovou spotřebou nic nebrání v použití. Brání jim jen trezory, kde tyto MYŠLEKY LIDÍ leží. Otevřeme tyto trezory a dejme je SVĚTU!! MYŠLENKY NELZE VLASTNIT!! KAŽDÝ MÁ PRÁVO NA MYŠLENKY A ŠÍŘIT JE DÁL. 

I MY VÁM PŘINÁŠÍME TAKOVÝTO MYŠLENKOVÝ PROUD.

Tím je SKUTEČNÁ DEMOKRACIE.  

Není jen moje, či jen nás, je vás všech, a je pro vás všechny. Lidé, máme tu nový dějinný zlom. Zlom, který je obdobný zlomu v dějinách lidstva před a po KRISTU!

Rok 2012 bývá označován za zlomový ve vývoji lidstva. I Mayové tímto rokem končí jednu důležitou etapu ve vývoji lidstva. Etapu, kdy lidstvo bylo vedeno a další dění vnímají jako etapu, kdy dění světa převezme toto lidstvo do vlastních rukou. Kdy převezme za vše ODPOVĚDNOST.  

Řeknu vám lidé jedno, začal jsem studovat dějiny podle filozofa Emila Páleše a mám znamenitého učitele pana Antonína Mareše, což je člověk plný pravdy až po okraj. Je to člověk, který mě seznámil se SKUTEČNOU DEMOKRACIÍ. Takovéto lidi je mi ctí studovat a poznávat. Je třeba dát lidem o nich zprávu a dopřát jim, aby je také mohli přijmout do svého vědomí.  Stará moudra, z nichž tito lidé vychází, jsou lidová moudra a k jednomu takovému vám odkazuji.

Moje babička říkala, BŘEZEN ZA KAMNA VLEZEM, DUBEN JEŠTĚ TAM BUDEM JÁ se tak lidičky budu moc a moc těšit na vás 3. Máje, tedy třetího května, který je znám jako měsíc lásky a s LÁSKOU, jen s láskou má svět naději a také SE SRDCEM NA DLANI.

TAKŽE PŘIJĎTE NA Václavské náměstí, abychom mohli my všichni vykročit za novým smyslem života.  SKUTEČNÁ DEMOKRACIE nám bude přitom nápomocná.

Za 22 let ODBORY NEUDĚLALY NIC, PROHRÁLY!!!

MY VŠICHNI DNES MÁME ZÁKONÍK PRÁCE, KTERÝ JE ZÁKONÍKEM OTROKŮ!!!

NEDODRŽUJE SE ÚSTAVA ČESKÉ REPUBLIKY!! A I PROTO TADY LIDÉ NEMAJÍ PRÁCI!!!

OBČANSKÝ ZÁKONÍK JE NÁPOMOCEN TOMUTO OTROCTVÍ!

A PŘEDÁCI ODBORŮ A ODBORY??

ZKLAMALY.

I proto je takový vývoj odborů, tak jak fungují dnes, u konce!!

Chceme SVOBODNÉ SAMOSTATNÉ ODBORY a to tak, že se nemusí lidé, potažmo odboráři sdružovat a zakládat buňky na pracovištích, ale že se každý přihlásí sám, jako jediný člen v tom místě kde pracuje ….

Koncepce současných ODBORŮ JE ZASTARALÁ a pracuje na politickém principu a na politickou objednávku. S tímto vším je konec.

Pan Zavadil, jako hlavní představitel, svým způsobem za to vlastně ani tak moc nemůže, jde se systémem stejně, jako šli i ti co byli před ním.

Jedině, když uvidíte mluvit zástupce SKUTEČNÉ DEMOKRACIE S JASNÝM MANDÁTEM MLUVIT, tak vězte, že mluví ke všem lidem i k odborářům. Současní odborářští bosové nejsou mluvčí ani lidu, ani odborářů, a lidé to už dávno vycítili.

PROTO se sejdeme 3. května pod sochou sv. Václava.

JE ČAS, ABY SE SRDCE EVROPY, KTERÝM NAŠE ZEMĚ JE, NASKOČILO, ABY ČESKÝ LEV ZAŘVAL, A ABY LÍPA DOZRÁLA.

PŘEJI VÁM VŠEM VŠE DOBRÉ

Zdeněk Ponert, mluvčí SKUTEČNÉ DEMOKRACIE, který tímto vyjadřuje zároveň i názor celého užšího vedení SKDE.

—————

Zpět


Kontakt

ADMIN webu

P R A H A

tel.: neuveden