Aktivita v Pardubicích

08.06.2013 21:37

Včera jsem využil setkání velkého množství lidí u příležitosti městských slavností v Pardubicích, zvaných  PERŠTÝNSKÁ NOC, kde jsem se postavil s mým popsaným autem na malé parkoviště, blízko místa kde prochází 90% lidí a pustil tam naše písně. Bavil jsem se s lidmi, kteří se zastavovali.  Na sobotním pravidelném setkání, které pořádám, jsem potkal dalších deset lidí, kterým jsem předal kontakt a při společné řeči mi lidé různého věku dali najevo souhlas a přízeň. Sedují web a další slíbili, že sledovat budou a že se 17.11.2013 dostaví na Václavské náměstí, abychom společně šli za myšlenkou změny volebního zákona. Čím dál více lidí nejenže slyší hudbu KDOŽ JSŮ BOŽÍ BOJOVNÍCI, ale začínají pevně stát za cestou SKUTEČNÉ DEMOKRACIE. Chápou zlom k dobrému ve ZMĚNĚ VOLEBNÍHO. ZÁKONA.

Miloš Cach