AKCE VARNSDORF

01.04.2012 11:47

Naše vystpoupeni ve Varnsdorfu.

 

 

Včera jsme vyjeli do Varnsdorfu s Milošem Cachem a naším příznivcem, panem Štěpánkem, který nám daroval placky s nápisem, JSME HRDÍ.

Byl ochoten s námi vyjet, což se stalo kolem 11 hodiny.

Z Prahy byla cesta výživná, pršelo, jen se lilo, a my jsme montovali aparaturu, abychom přijeli tak, jak nás lidi znají, tedy pod chorálem Kdož sú Boží bojovníci. Za zvuků chorálu jsme přijeli na náměstí do Varnsdorfu a hned jsme byli středem pozornosti. Nešlo nám o to si někde "přihřívat polívčičku" jak někde píše paní Lenka Juricová. Šlo nám o mnohem víc a to podpořit lidi, a přivést jim trochu toho hřejivého slova.

Ale jaké bylo naše rozčarování, když právě paní Juricová nás nechtěla nechat promluvit k lidem!!?? Že prý tam nechtějí žádnou politiku a že vlastně nechtějí od nás nic slyšet!!! Tak jsme se tam bavili s lidmi a k nevoli této paní Juricové jsme byli vyvoláni právě těmito lidmi, abychom promluvili. A tak i ona musela říci a dokonce i vyvolat toliko nechtěného Ponerta a to také díky tomu, že Miloš Cach jí řekl, že máme svou aparaturu a že myšlenky není možné zastavit.

Vylezl jsem na pódium a k těmto lidem jsem tedy měl možnost promluvit.

Lidé nás berou, vnímají a vědí o to více, čím více se jiní snaží nás pomlouvat. Já osobně jsem na to zvyklý, ale proč??? Protože vím, že těchto lidí, co nás špiní, ubývá.

Nezastaví nás!

Jdeme v PRAVDĚ a to je síla, kterou nelze zastavit a kterou ani oni nezastaví!!

Den ode dne jsme silnější, a den ode dne je nás více. I zde byli lidé, co šli v Praze průvodem 15.3 k ČESKÉ TELEVIZI. Vědí, jak média neinformují a jak lžou. Lidé jsou zde již zdecimovaní a nemají zastání ani v mediích ani jinde. S tímto problémem se setkáváme na každém kroku. Lidé nevěří médiím, nevěří ani ČT a to proto, že sestříhávají projevy tak, jak jim vedení nařídí!!

Je to totální embargo, které bude mít i soudní dohru, až zde zvítězí Pravda.

Zde ve Varnsdorfu je cca 12ti procentní nezaměstnanost to je cca 2000 lidí bez práce a když neexistují hygienické normy, tak se právě stává, že do bytu o velikosti cca 60 metrů nastěhují dvě rodiny cikánů, což má za důsledek to, že v tomto městě dnes není 2000 lidí bez práce ale 4000!

To je pak problém!!

Ale podívejme se na to z finanční stránky: Rodina která bydlí v bytě a platí nájem cca 10 tisíc jde žádat o příspěvek na bydlení, který dostanou dva lidé tedy manželé ve výši cca 5000 x 2. Na druhou stranu, v bytě kde bydlí dvě rodiny cikánů, jde žádat 10 lidí o příspěvek na bydlení, ale jen o cca 2500 a to je zásadní rozdíl. Pokud to pronásobím, pak 2500 x 10 je 25 tisíc a tím tady vzniká tunel. Kam jdou tyto peníze???

Kdo na tom bohatne??

Je na vás, abyste si udělali názor.

To vůbec nemluvím o tom, že lidé, kteří toto vše provádějí, tedy ti, kteří stěhují a ubytovávají tyto cikány, dostávají provizi od státu tak velikou, že tyto částky jsou směšné. Příkladem může být ubytovna na severu Čech, kam tyto hyeny nastěhovaly 500 lidí a za každého dostanou 2000 Kč každý měsíc. Takže měsíčně si přijdou na milion. Takže toto platíme my normální lidé. Kdo je kdo a kdo zde fixluje?

Dnes jsou i zprávy o tom, že člověk po nocích nestěhovává cikány do Ostravy, do tak zvaných svých bytů a jede se dál.

Pod rouškou rasizmu se tady tuneluje stát a tak jsem tam na toto téma i promluvil. Lidi nás odměnili potleskem, chtěli slyšet něco od srdce. Jsem přesvědčen, že již vědí co je SKUTEČNÁ DEMOKRACIE zač a kde nás najdou. Vědí o naší akci 3. května a ti, co budou moci, dojedou! Jsem tomu rád, že lidé jsou lační po informacích o tom, co se děje v Praze.

Že vědí, že když se to v Praze zlomí, u nich to bude již jasné a vyřešené. Místní lidé vědí, co jsou ti na jejich úřadech zač a proto také nechtějí politické strany!

Chtějí své vlastní zástupce, které znají!!

Bavili jsme se tam i po skončení s lidmi asi 40 minut v hloučku a odjížděli jsme z Varnsdorfu s tím, že lidé nejsou tak zdecimovaní jako objekty v jejich městě. Zapálili jsme jim srdíčka, která bijí na poplach. Vím, že toto nebyl náš poslední výjezd. Těším se na další jízdy třeba do Ostravy, nebo do Havířova. Děkuji vám, lidé za to, že jste. Děkuji i Richardu Štěpánkovi, že jel s námi. Děkuji Milošovi, že nás dovezl tam i zpět živé a zdravé.

Jeho práce není tolik vidět, ale bez něj by to nešlo!!!

Miloši Cachu, děkuju ti, že jsi.

Zdeněk Ponert

 

 

—————

Zpět


Kontakt

ADMIN webu

P R A H A

tel.: neuveden