AKCE NA HRADČANSKÉM NÁMĚSÍ 8.5.2013

08.05.2013 22:36

8.5. 2013 se konala akce na Hradčanském náměstí od 10:00 do ukončení svolavateli. Veřejně se mluvilo na téma ZMĚNY. A o cestě jak jí dosáhnout.

ZÁVAZNÉ REFERENDUM je na pořadu dne. Představili jsem závazné referendum, na kterém jsme se domluvili u kulatých stolů. Neseděli jsme jen tak se založenýma rukama, ale diskutovali jsme na toto téma a teď nastal čas, abychom REFERENDUM představili lidem a veřejnosti.

Pochodem z Hradčanského náměstí na Třetí nádvoří HRADU, kde jsme rozvinuli českou vlajku. Požadavek panu prezidentu  na vyvolání kulatého stolu na téma ZÁVAZNÉ REFERENDUM jsme předali až o den déle. Ve státní svátek bylo v podatelně zavřeno.  Pochod i shromáždění bylo řádně nahlášeno a oznámeno. Na místě byl i náš mobilní petiční stánek.

 

 

ZPRÁVA

Dne 27. dubna 2013 byl na Václavském náměstí pořádán protest ProAltu a mnoha dalších iniciativ. Protože lidé se dnes již nedají opít rohlíkem a vědí, že všechny tyto iniciativy jsou jen prodlouženou rukou stávajících politických stran, vše skončilo naprostým krachem. Zúčastnilo se jen několik lidí. Dokonce i Zdeňku PONERTOVI, jako představiteli myšlenkového směru Skutečné demokracie, která pochopitelně nebyla na toto setkání pozvána, byl dán časový prostor pro vyjádření názoru SKDE na současné dění. Zde je následné video, které vás zve na skutečnou debatu o věcech veřejných a to na Hradčanské nám. dne 8. 5. 2013. Jsme jedinou skutečnou a nezávislou opozicí, která má možnost lidem představit program, který vyvede tuto zemi jak z hospodářského problému, tak i z marasmu porušených mezilidských vztahů a dá lidskému životu smysl.

 

VIDEOPOZVÁNKA

http://www.youtube.com/watch?v=HqhLc69OXqs&feature=youtu.be

—————

Zpět


Kontakt

ADMIN webu

P R A H A

tel.: neuveden